Юридическая Компания «ОЛ & РУСТ»
 
   
ТОП-практик
Новини

17.06.2016
Звернення до суду: як це правильно зробити11.12.2015
Європейський суд з прав людини як інструмент стягнення проблемної заборгованості06.08.2015
Увага! Зміна ставок судового збору


Новини :: Архiв

Податкова практика

Податкова практика

Галузь податкового законодавства є однією з найбільш динамічно розвинутих. При цьому вона характеризується постійним зміцнюванням норм податкового законодавства та підвищенням ефективності діяльності податкових органів. Все це зумовлює необхідність здійснення постійного моніторингу податкового законодавства та практики його застосування. Приймаючи участь у значній кількості судових процесів, юристи Юридичної Компанії «ЛЕКСЕЛ» не лише спостерігають за практикою застосування норм, але й активно впливають на її формування. Зростаюча кількість складних міжнародних трансакцій із злиття та поглинання компаній, інвестиційних та фінансових проектів потребують глибокого аналізу з точки зору внутрішнього та міжнародного оподаткування.
Рівень кваліфікації та досвід консультантів Юридичної Компанії «ЛЕКСЕЛ» дозволяє пропонувати Клієнтам найбільш передові, інноваційні та практичні податкові поради з будь яких із існуючих в Україні загальнодержавних та місцевих податків і зборів.


Корисне

Компанії Групи
 
 
Послуги адвоката, суд, юрист, юридичні послуги в Києві, юридичні консультації, реєстрація компаній, юридичний консалтинг, захист інтересів в суді, юридичний супровід