Юридическая Компания «ОЛ & РУСТ»
 
   
ТОП-практик
Новини

17.06.2016
Звернення до суду: як це правильно зробити11.12.2015
Європейський суд з прав людини як інструмент стягнення проблемної заборгованості06.08.2015
Увага! Зміна ставок судового збору


Новини :: Архiв

Принципи Найбільша цінність нашої Компанії і запорука її успiху – наші спiвробiтники, саме тому ми запрошуємо до нашої команди найбільш цілеспрямованих та ініціативних, тих, хто прагне постійно вдосконалюватися та розвиватися. Висококваліфіковані співробітники Компанії "ОЛ&РУСТ" є відмінними наставниками для спеціалістів, які роблять лише перші кроки у своєму професійному розвитку. Ми пропонуємо кандидатам середовище для роботи, де панує взаємоповага, відкриті стосунки та захоплююче навчання, та ми маємо надію знайти тих, хто разом із Компанією розділить її успіх. 

Наша Компанія цінує особисте життя наших співробітників, тому, якщо Ви високоефективна людина, але живете за особливим розкладом, до багаточисельних переваг роботи в нашій Компанії ми пропонуємо можливість гнучкого графіку роботи. Наша мета – постійне надання цікавих пропозицій усім нашим спiвробiтникам та професійне збагачення за допомогою унікальності та різноплановості завдань. 

Щонайменш два рази на рік кожен зі співробітників має можливість прийняти участь у спеціалізованих тренінгах, тому що Компанія заохочує набуття співробітниками нових знань та сприяє такому самовдосконаленню. В контексті цього взаємовигідними є участь персоналу у різноманітних професійних семінарах, тренінгах та мастер-класах.

Після розгляду резюме, ми запрошуємо найкращих кандидатів до безпосередньої співбесіди, яка складається із трьох етапів: тестування з іноземної мови, професійний тест; співбесіда з HR-менеджером; співбесіда з юристом, відповідальним за Вашу практику та Партнером. За умовою успішного проходження всіх етапів, кандидату на посаду надсилається офіційна пропозиція щодо працевлаштування в Компанії. Як правило, така пропозиція є дійсною протягом 15 днів, після чого пропозиція вважається анульованою. У разі виникнення запитань обов’язково зв’яжіться з нами, ми будемо раді надати Вам допомогу в процесі прийняття рішення та надамо корисних порад щодо прийняття найкращого рішення стосовно вибору кар’єри.

Ми цінуємо індивідуальний підхід, тому вимагаємо від Вас резюме, яке здатне переконати нас у тому, що саме Ви гідні вакантної посади. До розгляду кожного отриманого резюме наша Компанія також підходить лише індивідуально. Ось чому ми пропонуємо Вам дещо нестандартний бланк резюме.
 


Корисне

Компанії Групи
 
 
Послуги адвоката, суд, юрист, юридичні послуги в Києві, юридичні консультації, реєстрація компаній, юридичний консалтинг, захист інтересів в суді, юридичний супровід