TERMS OF USE

Будь-яке посилання на LEXEL, ЛЕКСЕЛ, "Фірму" або "Компанію" слід розуміти, як посилання на юридичну компанію LEXEL (ЛЕКСЕЛ).

LEGAL DISCLAIMER

This Web site is managed by and belongs to LEXEL law firm.

Інформація, розміщена на сайті, максимально перевіряється на точність та достовірність. Матеріали цього сайту надають виключно загальну інформацію та не містять юридичних або інших професійних консультацій. Для отримання інформації щодо конкретних юридичних питань, які Вас цікавлять, звертайтеся, будь ласка, до юристів, згаданих на сайті. LEXEL не несе відповідальності за будь-яку дію, яку було вчинено або не вчинено в результаті отримання матеріалу, доступного на цьому веб-сайті.

Використані на сайті зображення та графічні елементи, що не позначені як зареєстровані, є матеріалами з відкритих джерел (www.pexels.com) та розповсюджуються за ліцензією CC0. Логотип компанії "LEXEL" та слоган компанії "DETAILS WE DO CARE" є зареєстрованими знаками для товарів і послуг та охороняються законом.

COPYRIGHT
LC LEXEL © 2017
All rights reserved

Окремі користувачі можуть мати доступ та завантажувати матеріали, які складають зміст цього сайту. Таке відтворення дозволяється виключно на тимчасовій основі для доступу до інформації, яка складає зміст цього веб-сайту.

Інформація та матеріали на цьому сайті захищені авторським правом та не можуть бути копійовані, використані або відтворені будь-якою третьою особою без письмового дозволу Компанії.

TERMS OF ELECTRONIC MESSAGES USE

Електронні повідомлення від LEXEL та приєднані файли є конфіденційними та можуть охоронятися законом. Якщо Ви не є адресатом, будь-яке розкриття, відтворення, розповсюдження або розголошення чи використання такого повідомлення є суворо забороненим. Якщо Ви отримали це повідомлення внаслідок помилки, будь-ласка, негайно повідомте відправника та видаліть це повідомлення.

Безпека чи відсутність помилок в електронному повідомленні не можуть бути гарантовані, оскільки інформація може бути перехоплена, спотворена, втрачена, знищена, доставлена із запізненням чи в неповному вигляді, або містити віруси. З урахуванням цього відправник не бере на себе відповідальності за будь-які помилки чи упущення в цьому повідомленні, що виникають внаслідок передачі електронним зв'язком. Для перевірки правильності інформації, будь-ласка, запросіть паперову копію документу.